LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2017 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2016 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
PIT 2016 - Rozlicz prawidłowo swój PIT za 2016 rok
PRENUMERATA 2017
Wideoporady Ekspertów Gofinu
Aplikacja dla Księgowych ! - ASYSTENT GOFIN - POZNAJ I POBIERZ - www.asystent.gofin.pl

PIT 36-ponawiam prosbę

  [1062912]
~1 ola | 2017-01-11 22:13:41 | 37.***.***.194
Rozliczyłam PIT 36 przed 20-01-2017 czy:
w poz.57 nalezy wpisać podatek zapłacony od I-XI czy należny uwzględniajac XII,
w poz.291 nalezne zaliczki -XII-po uwzględnieniu inwentaryzacji czy przed
poz.215-suma wpłaconych zaliczek-czy wpłacone do XII czy i to co bedzie wpłacone w I

Komentarz 1:  *Repetek | 2017-01-11 22:16:05 | 217.***.***.6

...w poz.57 nalezy wpisać podatek zapłacony od I-XI czy należny uwzględniajac XII,

czytałas czego dotyczy poz. 57?

Komentarz 2:  ~1 ola | 2017-01-11 22:32:30 | 37.***.***.194

Czytałam,ale nie byłam pewna wiec poprosiłam o pomoc,czy na pozostałe pytania coś mi odpowiesz czy dać Ci spokój

Komentarz 3:  *Repetek | 2017-01-11 22:45:34 | 217.***.***.6

Jezeli chcesz wysłac PIT-36 do 20.01.17 to

w poz. 57 wpisujesz zaliczki należne (prawidłowo wyliczone co m-c w ksiegach
poz. 57 = sumie w części O / 280-291
w poz. 291 wpisujesz zaliczkę jaka wyjdzie z rozliczenia róznica remanentową
poz. 215 = suma wpłaconych/pobranych zaliczek w trakcie 2016

Komentarz 4:  ~1 ola | 2017-01-11 23:04:56 | 37.***.***.194

Dziękuję Ci bardzo za pomoc.

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.PodatekDochodowy.pl »
Powrót do tematów Forum

+ Dodaj komentarz
Autor (max. 20 znaków)
Treść komentarza (zostało: 1000 znaków)
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl,
Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60