LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2015 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2014 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
www.sklep.gofin.pl
Wideoporady Ekspertów Gofinu
Aplikacja dla Księgowych ! - ASYSTENT GOFIN - POZNAJ I POBIERZ - www.asystent.gofin.pl
ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Zwolnienie z VAT

  [767148]
*BULWARK | 2013-10-05 09:32:57 | 95.***.***.119
Czy usługi świadczone przez organizacje członkowskie PKWiU 91.33 nie prowadzące działalności gospodarczej korzystają ze zwolnienia z podatku VAT czy też nie korzystają? Bo art.43 ust.1 pkt.1 i zał. Nr 4 do Ustawy zostały uchylone.

Komentarz 1:  *Atnew | 2013-10-05 11:53:54 | 79.***.***.109

Ze zwolnienia przedmiotowego już nie korzystają

Komentarz 2:  *Atnew | 2013-10-05 11:57:36 | 79.***.***.109

Poczytaj jeszcze art. 43 ust. 1 pkt 31 ustawy o VAT

Komentarz 3:  *BULWARK | 2013-10-08 12:20:45 | 95.***.***.205

Ale pod warunkiem że nie są nastawione na osiaganie zysków.

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.PodatekVAT.pl »
Powrót do tematów Forum

Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60