LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2015 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2014 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
www.sklep.gofin.pl
Wideoporady Ekspertów Gofinu
ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Świadectwo pracy

  [739482]
~vb | 2013-06-10 21:15:28 | 164.***.***.53
Czy dla każdej kończącej się umowy musi być wystawione świadectwo pracy? W 2012 roku pracownik miał umowę na 3-miesięczny okres próbny, następnie umowę na czas określony, a w tym roku na czas nieokreślony. Czy po każdej kończącej się umowie winien dostać świadectwo pracy?

Komentarz 1:  *Aroma | 2013-06-10 21:45:04 | 89.***.***.2

Po umowie na czas okreslony pracownik powinien otrzymac swiadectwo pracy.

Komentarz 2:  ~vb | 2013-06-10 21:48:15 | 164.***.***.53

Umowa ta była na rok i pracownik nie miał żadnej przerwy w zatrudnieniu od razu podpisał umowę na czas nieokreślony. Czy po każdej umowie na czas określony należy wydać świadectwo pracy?

Komentarz 3:  *Aroma | 2013-06-10 21:54:33 | 89.***.***.2

Nie po kazdej. Zajrzyj do art. 97 kp

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.KodeksPracy.pl »
Powrót do tematów Forum

Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60