LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2014 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2014 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
www.sklep.gofin.pl
Wideoporady Ekspertów Gofinu
ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Rozliczenie del krajowej

  [748671]
~dancia | 2013-07-17 14:41:13 | 79.***.***.42
Zgłupiałąm Jaką kwotę wypałcić za delegację krajową Wyjazd 15.07. o 23.00
Na miejscu o 7.00 tam rozmowy handlowe do 12.00 i powrót do miejsca pracy o 19.00
Czy to jest jedna dieta?

Komentarz 1:  *Mariaem | 2013-07-17 14:43:52 | 195.***.***.252

§ 7. 1. Dieta w czasie podróży krajowej jest przeznaczona na pokrycie zwiększonych kosztów wyżywienia i wynosi 30 zł za dobę podróży.

2. Należność z tytułu diet oblicza się za czas od rozpoczęcia podróży krajowej (wyjazdu) do powrotu (przyjazdu) po wykonaniu zadania służbowego w następujący sposób:

1) jeżeli podróż trwa nie dłużej niż dobę i wynosi:

a) mniej niż 8 godzin - dieta nie przysługuje,

b) od 8 do 12 godzin - przysługuje 50% diety,

c) ponad 12 godzin - przysługuje dieta w pełnej wysokości;

Komentarz 2:  *Mariaem | 2013-07-17 14:44:46 | 195.***.***.252

Pełna dieta przysługuje --- p. c )

Komentarz 3:  ~dancia | 2013-07-17 14:46:02 | 79.***.***.42

Czyli dobrzez rozumiem że mam niepełną dobę i jedną dietę

Komentarz 4:  *Mariaem | 2013-07-17 14:47:07 | 195.***.***.252

Dokładnie tak

20 godzin.

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.KodeksCywilny.pl »
Powrót do tematów Forum

Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60