LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2014 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2014 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
www.sklep.gofin.pl
Wideoporady Ekspertów Gofinu
ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Podatek od sprzedazy działki

  [739307]
~gosix | 2013-06-10 11:34:07 | 80.***.***.170
Zakupiona działka rolna 01.02.2008 rok czy można ją już sprzedać bez zapłaty podatku?

Komentarz 1:  *Repetek | 2013-06-10 12:02:34 | 217.***.***.6

Nie

musi minąc 5 lat żeby nie płacic podatku

liczysz:

2009
2010
2011
2012
2013

dopiero w 2014 sprzedaż będzie zwolniona z podatku

Komentarz 2:  *GosiaM | 2013-06-10 12:10:07 | 94.***.***.123

Chyba że art.21.1.28 uopdf

Wolne od podatku dochodowego są:
28) przychody uzyskane z tytułu sprzedaży całości lub części nieruchomości wchodzących w skład gospodarstwa rolnego; zwolnienie nie dotyczy przychodu uzyskanego ze sprzedaży gruntów, które w związku z tą sprzedażą utraciły charakter rolny;

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.PodatekDochodowy.pl »
Powrót do tematów Forum

Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60