LOGOWANIE
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się »
Użytkownik lub E-mail
Hasło
POLECAMY »
Prenumerata 2014 »
Egzemplarz bezpłatny »
PKWiU ze stawkami VAT 2014 - Darmowy serwis »
Dyżury telefoniczne specjalistów »
www.sklep.gofin.pl
Wideoporady Ekspertów Gofinu
ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Elektroniczne sprawdzenie składek w ZUS

[732820]
~ono | 2013-05-14 08:30:13 | 78.***.***.64
Chce sprawdzic moje składki , czy pracodawca nalicza mi dobrze izarejestrowałam sie na portalu PUE jako profil niezaufany.
Dostałam nr login , że rejestracja poprawna .Gdy chce oglądnąć moje dane , nie moge wejść dalej . czy mam jeszcze coś załatwić osobiście w ZUSie ? chyba pod koniec rejestracji pisało cos o 7 dniach potwierdzenia osobistego w ZUS , ale oczywiscie nie doczytałam . Jak to jest faktycznie ?

Komentarz 1:  *TERMAX | 2013-05-14 08:59:58 | 94.***.***.139

No niestety, u nas nie jest wszystko takie piękne i proste, mam ten sam przypadek - podobny jako płatnik, ja skolei moge oglądać tylko swoje dane, a chciałabym "naszych" pracowników. Otóż niestety musisz "pędzić" do ZUS osobiście z dowodem osobistym, nie wiem czy jeszcze nie musisz jakiegoś druku wypełnić, bo ja chociaż mam certyfikat i jestem członkiem zarządu, to muszę sobie wystawić upoważnienie, osobiscie "pędzić" do ZUS z dowodem osobistym-toż to czysta paranoja............ Ja nie skorzystam. Dzaiękuję.

Komentarz 2:  ~ono | 2013-05-14 09:37:04 | 78.***.***.64

Dziekuje , tak to już jest z załatwieniami formalności w urzedach.

GOFIN poleca praktyczny serwis internetowy www.RozliczenieWynagrodzenia.pl »
Powrót do tematów Forum

Zgłoś naruszenie regulaminu
Opcja pozwala na zgłoszenie administratorowi postu jako naruszający regulamin Forum. Opcja ta dostępna jest tylko dla zalogowanych Forumowiczów.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60